ppc recruiting

Як Охопити Кандидатів за Допомогою PPC

«Половина грошей, які я витрачаю на рекламу, витрачається даремно біда в тому, що я не знаю, яка половина. “( Джон Ванамакер ). Уявіть собі це: якби реклама за плату за клік існувала ще у 1920-х, містер Ванамакер міг би легко оцінити, яку половину він витрачає.

Скільки людей побачили вашу останню вакансію, почули ваш набір радіореклами чи побачили ваш білборд? Якщо ваша компанія шукає нові способи зв’язатися з кваліфікованими кандидатами, ви, можливо, захочете серйозно розглянути питання оплати за клік для підбору персоналу, також відомий як PPC.

Що таке плата зі клік (PPC)?

PPC це скорочення  для Pay Per Click, і саме це є платою за клік. З рекламою PPC ви платите лише тоді, коли хтось натискає або торкається оголошення, яке вони бачать на сторінці пошукової системи. Хоча більшість людей пов’язують тільки Google з оплатою за клік, насправді є багато інших сайтів пошуку роботи, де можна використовувати рекламу для пошуку кандидатів.

Однією з найбільших переваг оголошень Pay Per Click є те, що людина, яка натискає оголошення, шукає товар чи послугу прямо зараз. В маркетингу він називається «теплим лідом». В рекрутингу, його б називали тим, хто готовий змінити роботу прямо зараз і дуже зацікавлений у вашій вакансії.

Реклама на сайтах пошуку роботи, таких як Work і справді, є хорошим способом залучення активних шукачів роботи. А як щодо тих невловимих пасивних кандидатів? Цільові рекламні оголошення, реклама в соціальних мережах та ретаргет оголошень Google дозволить вам отримати цих пасивних кандидатів. Вони можуть не вести активний пошук, але вони часто реагують на великі можливості і можуть подати резюме або заявку.

У якийсь момент більшість шукаючих роботу використовуватимуть Google під час пошуку вакансій, але, схоже, сайти пошуку роботи переважають в результатах пошукової видачі . PPC дозволяє рекрутеру заволодіти топ-3 позиціями в видачі по локаціям + типу роботи / галузі.

Важливість посадкової сторінки для вакансії (Landing page)

Зацікавити кандидата об’явою ще не обов’язково залучити його до співпраці. Після переходу за оголошенням він повинен отримати вичерпну інформацію про умови та переваги вашої вакансії. Краще всього з цим справляється цільова посадкова сторінка, яка оптимізована з точки зору маркетингу і дозволяє найбільш привабливо подати вашу вакансію кандидату, зацікавити його брендом компанії, місією та умовами праці. Найкращі посадкові сторінки дозволяють отримувати увагу та зацікавленість кандидата, а також спонукати його до відгуку на вакансію. 

Ключові моменти для вдалої реклами вашої вакансії

Є дві ключові частини для успішної рекламної кампанії: одна – це добре розроблена, оптимізована цільова сторінка, а інша – релевантна реклама.

  1. Цільова сторінка. Коли хтось натискає вашу об’яву, не забудьте надіслати їх на добре розроблену цільову сторінку. Експерти Google погоджуються, що цільова сторінка з відповідним вмістом збільшить ваш показник релевантності Google, зробивши ваші оголошення дешевшими з більшими конверсіями та більшим числом показів.
  2. Ключові слова. Проведіть кілька хороших досліджень ключових слів і обміркуйте, що ваша аудиторія може набрати в панелі пошуку, щоб знайти ваші відкриті позиції. Щоб ефективно використовувати PPC в рекрутингу, вам потрібно зосередити увагу на конкретних ключових словах для вашої роботи, приділяючи особливу увагу ключовим словам з довгим хвостом. Наприклад, ключові слова накшталт “РРС спеціаліст”, ймовірно, занадто широкі, і ви, ймовірно, отримаєте кліки від людей, які хочуть дізнатися більше про вимоги до різних видів спеціалістів з реклами. Більш ефективним набором ключових слів буде «вакансії РРС спеціалістів» або «робота для РРС спеціалістів». Ці ключові слова вказують на сильне бажання знайти конкретну позицію в певному місці.
  3. Аналітика. Не забувайте про аналітику! Як ви відстежите ефективність своєї кампанії? Якщо ви хочете, щоб потенційні кандидати зателефонували вам із оголошення, ви можете включити скрипт відстеження дзвінків. Це номер телефону, унікальний для кожної конкретної кампанії. Унікальний номер телефону для оголошень із онлайн та офлайн рекламних кампаній дозволить швидко оцінити ефективність кожної платформи.

Ретаргет об'яв

Ви також можете включити рекламу для тих, хто заходить на кар’єрну сторінку на вашому веб-сайті, але вони не залишають відгуків. Ці люди навіть на крок ближче, ніж ті, хто проводить пошук. Це ваші найкращі перспективи, оскільки вони вже були на вашому веб-сайті та виявили зацікавленість працювати у вашій компанії. Ви можете продовжувати показувати рекламу цій групі людей, нагадуючи їм, що ви все ще наймаєте, якщо вони все ще зацікавлені. Все, що потрібно, – це один рядок коду на вашому веб-сайті.

Реклама вакансій в соціальних мережах

Величезна кількість даних, доступних на платформах таких як Google та Facebook, полегшує географічне обмеження та географічне націлювання на демографічні показники, поведінку та інтереси конкретної аудиторії простіше, ніж будь-коли. Ви можете включати медійні, карусельні об’яви та відеорекламу для взаємодії зі своєю аудиторією. І не забувайте про широкий ринок рефералів – тих людей, які бачать ваші оголошення та “тегують” своїх друзів чи членів сім’ї. Деякі люди навіть “поділяться” рекламою, щоб усі, з ким вони пов’язані, могли бачити її.

Friendly Recruit пропоную комплексний підхід

Таргетинг на пошукові запити та людей із певними наборами навичок призведе до кращої якості кандидата. Якщо у вас немає часу або ресурсів самостійно налаштувати кампанії в пошуку, соціальних медіа чи мобільної реклами, зв’яжіться з нами. Це те, що ми робимо найкраще – створення цільової реклами ваших вакансій та показ її релевантним шукачам, навіть якщо вони не в активному пошуку.

Ось ще кілька причин співпраці з нами на оплаті за клік для підбору персоналу:

  • Знання та досвід Friendly Recruit не тільки у рекрутингу, а й у маркетингу гарантує, що кампанії можуть бути ефективно налаштовані, щоб ваше рекламне повідомлення та шлях, який ваші потенційні кандидати проходять від обізнаності до пропозиції про роботу був найлегший.
  • Результати легко вимірювати та відстежувати – на відміну від традиційної офлайн-реклами, оплата за клік легко вимірюється та відстежується; Friendly Recruit пропонує рідкісну можливість одночасно перевіряти різні стратегії та тактики на різних цифрових платформах.
  • Добре працює з іншими маркетинговими каналами – поєднуючи пошук з іншими послугами цифрового маркетингу, Friendly Recruit може надати чіткішу картину вашої присутності в Інтернеті, пропонуючи повну цифрову рекомендацію для справді надійної маркетингової програми.